iv1 promocja akumulatory wycieraczki Oryginalne części

Galeria

O firmie

Jesteśmy firmą rodzinną działamy na rynku już od 1983 r. Naprawą samochodów zajmujemy się z pokolenia na pokolenie. Oferujemy kompleksowe naprawy samochodów osobowych i dostawczych. Specjalizujemy się w szczególności w marce Iveco oraz Ducato. W 2005 roku przenieśliśmy się do nowej siedziby gdzie możemy pochwalić się trzema stanowiskami: 2 kanały w tym jeden przystosowany do naprawy samochodów cieżarowych z naczepami, oraz jedno z podnośnikiem elektro-mechanicznym, stanowisko diagnostyki komputerowej oraz do geometrii. Posiadamy własny magazyn części zamiennych, co znacznie skraca czas naprawy.

    Przy serwisie prowadzimy również sprzedaż części dla indywidualnych klientów. W ofercie mamy oryginalne części zamienne do samochodów marki IVECO oraz DAF.

    Klientom czekającym na wykonanie uługi proponujemy wypoczynek w komforowej poczekalni gdzie zawsze czeka świeża kawa z ciasteczkiem.

    Systematycznie szkolimy się i zgłębiamy tajniki wiedzy, by móc jeszcze lepiej i szybciej naprawiać Państwa pojazdy. Każdego klienta traktujemy szczególnie, wykonując zlecone naprawy uczciwie i fachowo. Do napraw stosujemy narzędzia i urządzenia renomowanych firm najwyższej jakośći. Ostatno zakupiliśmy oryginalne urządzenie EASY do diagnostyki komputerowej samochodów IVECO.

    Mamy nadzieję, że wysiłek, który wkładamy w kreowanie wizerunku firmy jako godnej zaufania nie idzie na marne. Robimy wszystko abyście Państwo byli zadowoleni z naszej pracy i zawsze mogli bezpiecznie wrócić do swoich domów. Wszystkim, którzy dotychczas skorzystali z naszych usług serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że w razie potrzeby będą wiedzieli gdzie udać się po pomoc. Postaramy się nie zawieść Państwa oczekiwań. Wszystkich potencjalnych, nowych klientów zapraszam do bezpośredniego odwiedzenia firmy i przekonania się, że cena jest pojęciem względnym w odniesieniu do wysokiej jakości wykonanej usługi.